Home Landelijke radio Luistercijfers juni-juli: 3FM nadert Radio 538

Luistercijfers juni-juli: 3FM nadert Radio 538

Radio 3FM komt steeds meer in de buurt van Radio 538. Uit de jongste luistercijfers van onderzoeksbureau Intomart GFK over juni en juli blijkt dat het gat nog maar 0,6 procent is. 3FM stijgt 0,3 procent terwijl de marktleider 0,1 procent moet inleveren. Radio 1 is de grote stijger door de sportzomer met het WK. De nieuws- en sportzender ziet het marktaandeel toenemen met 0,6 procent.

De regionale publieke omroepen doen ook goede zaken. Ze krijgen er 0,7 procent marktaandeel bij en maken daarmee bijna al het verloren marktaandeel van de afgelopen vier periodes goed. Radio 2 zakt steeds verder weg en daalt voor de zesde periode op rij.

Aan het onderzoek deden 10.399 respondenten mee van 10 jaar en ouder. De gemiddelde luistertijd was in deze periode 2uur en 53 minuten en dat is 11 minuten korter dan in de vorige meting.

Stationjun - jul
2010
mei - jun
2010
 jun - jul
2009
 
Vorig artikelSky Radio Group komt met HitRadio Veronica en Veronica Rock Radio
Volgend artikelRenate Wennemars en Jeanne Kooijmans in High Tea op Radio 2