Home Landelijke radio De Avondploeg en A state of trance net niet genomineerd voor RadioRing

De Avondploeg en A state of trance net niet genomineerd voor RadioRing

'De Avondploeg' van Slam!FM en 'A state of trance' van 538 hebben net naast een nominatie gegrepen voor de Gouden RadioRing. In de top 10 staat verder 'De dag van vandaag', een programma van GrootNieuws Radio. Helemaal Haandrikman, Somertijd en Timur Open Radio zijn wel genomineerd.

Voor de Zilveren Radioster greep Giel Beelen net naast een nominatie bij de mannen. En Sara Kroos en Dione de Graaff bij de vrouwen.

Bekijk hier het totale overzicht.

Zilveren RadioSter Man:
Genomineerd:
XX. Bert Haandrikman 
XX. Edwin Evers 
XX. Gerard Ekdom 

Net niet genomineerd:
4. Giel Beelen 
5. Sander de Heer 
6. Michiel Veenstra 
7. Timur Perlin 
8. Rob van Someren 
9. Rick van Velthuysen  
10. Menno de Boer 
11. Jan-Willem Roodbeen 
12. Frits Spits 
13. Eric Corton 
14. Coen Swijnenberg 
15. Sander Lantinga 

Zilveren RadioSter Vrouw:
Genomineerd:
XX. Annemieke Schollaardt 
XX. Claudia de Breij 
XX. Roosmarijn Reimer 

Net niet genomineerd:
04. Sara Kroos 
05. Dione de Graaff 
06. Eva Koreman 
07. Eva Jinek  
08. Kristel van Eijk 
09. Tineke de Nooij 
10. Astrid de Jong 
11. Sofie van den Enk 
12. Zarayda Groenhart 
13. Janine Abbring 
14. Ingrid Pérez 
15. Willemijn Veenhoven

Gouden RadioRing:
Genomineerd:
XX. Helemaal Haandrikman (KRO Radio 2) 
XX. Somertijd (Radio Veronica) 
XX. Timur Open Radio (BNN 3FM) 

Net niet genomineerd:
04. De Avondploeg (SLAM!FM) 
05. A state of trance (538) 
06. De Heer ontwaakt! (VARA Radio 2) 
07. MetMichiel (NTR 3FM) 
08. De dag van vandaag (GrootNieuws Radio) 
09. Rick in de Morgen (Radio Veronica)  
10. AVRO Roodshow (AVRO Radio 2) 
11. Start! (FunX) 
12. Ruuddewild.nl (538)  
13. That ‘s Live (BNN 3FM) 
14. Tijd voor Twee (KRO Radio 2)  
15. Spijkers met Koppen (VARA Radio 2) 
16. @Work (BNN 3FM)  
17. Mattie & Wietze (Q-Music) 
18. Ekdoms After Dinner Trip (AVRO Radio 6 Soul & Jazz)  
19. Stenders Late Vermaak (Powned 3FM) 
20. Claudia d’r op (VARA 3FM) 
21. Knooppunt Kranenbarg (NCRV Radio 2) 
22. 3voor12 Radio (VPRO 3FM) 
23. Het Foute Uur (Q-Music) 
24. Enjoy the Music (Sky Radio) 
25. Fresh ‘n Up (FunX)  
26. Nachtzuster (MAX Radio 1) 
27. De Wonderlijke Middagshow (Efteling Radio) 
28. Soulshow (Sublime FM)  
29. René Verkerk (Radio 10 Gold) 
30. Van Inkel in de middag (Q-Music)  
31. Bluesbox (Arrow Classic Rock) 
32. RabRadio (KRO 3FM) 
33. TinekeShow (MAX Radio 5 Nostalgia) 
34. De muzikale fruitmand (EO Radio 5)  
35. De Top 40 (538)  
36. CritiX! (FunX) 
37. Langs de Lijn (NOS Radio 1) 
38. Dit is de Dag (EO Radio 1) 
39. Vroege Vogels (VARA Radio 1) 
40. Radio Tour de France (NOS Radio 1) 
41. 53N8CLUB (538) 
42. Jeroen Nieuwenhuize (538)  
43. Wekker wakker (MAX Radio 5 Nostalgia) 
44. Schiffers.fm (AVRO Radio 2) 
45. 538 Dance Department (538)  
46. CroisSander show (BNN 3FM) 
47. Lunch! (NCRV Radio 1) 
48. Mega Top 50 (TROS 3FM)  
49. Annemieke Hier (TROS 3FM) 
50. Dane doet ‘t (538) 

Vorig artikelQ-music start Q-top 1000 voor de negende keer
Volgend artikelDen Haag verdubbelt subsidie aan FunX