Home Landelijke radio NPO Radio 2 Zo gaat de programmering van NPO Radio 2 vanaf januari eruit zien

Zo gaat de programmering van NPO Radio 2 vanaf januari eruit zien

Na veel geruchten de afgelopen weken heeft NPO Radio 2 vandaag bevestigd dat het klopt: Ruud de Wild gaat de middagshow doen en Wouter van der Goes schuift naar de avond.

Bert Kranenbarg en Hans Schiffers, twee oud-gedienden die in het weekend zaten, gaan naar NPO Radio 5. Jasper de Vries en Sander de Heer keren niet terug in de nieuwe programmering vanaf januari. Thijs Maalderink en Paul Rabbering nemen hun plekken in het weekend over. Rabbering vertrekt bij NPO 3FM.

We hebben de hele nieuwe programmering even voor je op een rijtje gezet. Deze programmering geldt vanaf januari 2017.

Maandag t/m donderdag

06:00-09:00 Ekdom In De Ochtend – Gerard Ekdom (BNN-VARA)
09:00-12:00 Aan De Slag – Bart Arens (AVROTROS)
12:00-14:00 Gijs 2.0 – Gijs Staverman (KRO-NCRV)
14:00-16:00 Stenders Platenbonanza – Rob Stenders (AVROTROS)
16:00-18:00 Ruud de Wild (KRO-NCRV)
18:00-20:00 Wout2Day – Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
20:00-22:00 De Staat van Stasse – Stefan Stasse (KRO-NCRV)
22:00-00:00 Roodshow Late Night – Jan-WiIlem Roodbeen (AVROTROS) (ma-do)
00:00-02:00 ‘t Wordt Nu Laat – Evelien de Bruijn, Marisa Heutink (WNL) (ma-do)
02:00-04:00 Nachtopleiding
04:00-06:00 Vroeg op Frank – Frank van ’t Hof (BNN-VARA)

Vrijdag

06:00-09:00 Ekdom In De Ochtend – Gerard Ekdom (BNN-VARA)
09:00-12:00 Aan De Slag – Bart Arens (AVROTROS)
12:00-14:00 Gijs 2.0 – Gijs Staverman (KRO-NCRV)
14:00-16:00 Stenders Platenbonanza – Rob Stenders (AVROTROS)
16:00-18:00 Ruud de Wild (KRO-NCRV)
18:00-20:00 Wout2Day – Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
20:00-22:00 Het Platenpaleis – Marc Adriani (BNN)
22:00-02:00 One Night Stenders – Rob Stenders (AVROTROS)
02:00-04:00 Simone’s Songlines – Simone Walraven (AVROTROS)
04:00-06:00 Afslag Thunder Road – Dolf Jansen (BNN-VARA)

Zaterdag

06:00-09:00 Thijs Maalderink (BNN-VARA)
09:00-12:00 Bert Haandrikman (KRO-NCRV)
12:00-14:00 Spijkers met Koppen – Felix Meurders, Dolf Jansen (VARA)
14:00-16:00 Paul Rabbering (KRO-NCRV)
16:00-18:00 Muziekcafé – Daniël Dekker (AVROTROS)
18:00-21:00 Corné Klijns Soul Sensations – Corné Klijn (AVROTROS)
21:00-00:00 One’sy Muller (AVROTROS)
00:00-02:00 Ekdoms Funky Weekend Trip – Gerard Ekdom (BNN-VARA)
02:00-04:00 On The Beat – Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
04:00-06:00 Licence 2 Chill – Jeroen Kijk in de Vegte (KRO-NCRV)

Zondag

06:00-09:00 Thijs Maalderink (BNN-VARA)
09:00-12:00 Jan-Willem Roodbeen (AVROTROS)
12:00-14:00 Bureau Kijk in de Vegte – Jeroen Kijk in de Vegte (KRO-NCRV)
14:00-16:00 Paul Rabbering (KRO-NCRV)
16:0018:00 Bert Haandrikman (KRO-NCRV)
18:00-20:00 Mega Album Top 50 – Corné Klijn (AVROTROS)
20:00-22:00 Thank God It’s Sunday – Henk van Steeg (EO)
22:00-00:00 Blokhuis – Leo Blokhuis (omroep onbekend)
00:00-02:00 Onbekend
02:00-04:00 Nachtopleiding
04:00-06:00 Vroeg op Frank – Frank van ’t Hof (BNN-VARA)

>> RadioFreak is nu ook te vinden op LinkedIn.