Home Landelijke radio Vanaf maandag nieuwe programmering Kink FM

Vanaf maandag nieuwe programmering Kink FM

Kink FM heeft vanaf aanstaande maandag een nieuwe programmering. Het meest opvallende is dat de zender voortaan een gepresenteerde ochtendshow heeft, dit was nog niet eerder het geval. Metha de Vos is dagelijks te horen tussen 6:00 en 9:00 uur met het programma 69.

De programmering zal er als volgt uit gaan zien:

Maandag:
06:00 69 – Metha de Vos
09:00 2 Meter De Lucht In – Jan Douwe Kroeske
12:00 Nevermind – Vincent de Lijser
15:00 Joke! – Metha de Vos
17:00 Avondland – Arjen Grolleman
20:00 Moordlijst – Isabelle Brinkman
22:00 Tegenwicht Voor Evenwicht – Def P, Samiro & Bart
00:00 Mix Hour – Craig solo, Edzon & Vic
01:00 D’Arcroom

Dinsdag:
06:00 69 – Metha de Vos
09:00 2 Meter De Lucht In – Jan Douwe Kroeske
12:00 Nevermind – Vincent de Lijser
15:00 Joke! – Metha de Vos
17:00 Avondland – Arjen Grolleman
20:00 Night LiveXS – Willem Roose & Klaas Leegwater
22:00 Heavy Alternative – Frank Helmink & Peter van der Laan
00:00 Slo-Fi – Peter Meerveld
01:00 D’Arcroom

Woensdag:
06:00 69 – Metha de Vos
09:00 2 Meter De Lucht In – Jan Douwe Kroeske
12:00 Nevermind – Vincent de Lijser
15:00 Joke! – Metha de Vos
17:00 Avondland – Arjen Grolleman
20:00 Night LiveXS – Willem Roose & Klaas Leegwater
22:00 Dr. Ska
00:00 Swalsjoo – Rolf Reurslag
01:00 D’Arcroom

Donderdag:
06:00 69 – Metha de Vos
09:00 2 Meter De Lucht In – Jan Douwe Kroeske
12:00 Nevermind – Vincent de Lijser
15:00 Joke! – Metha de Vos
17:00 Avondland – Arjen Grolleman
20:00 Night LiveXS – Willem Roose & Klaas Leegwater
22:00 2 Meter Live – Jan Douwe Kroeske
00:00 Slo-Fi – Peter Meerveld
01:00 D’Arcroom

Vrijdag:
06:00 69 – Metha de Vos
09:00 2 Meter De Lucht In – Jan Douwe Kroeske
12:00 Paul van der Vlist
14:00 Outlaw 41 – Vincent de Lijser
17:00 Avondland – Arjen Grolleman
20:00 Witlof – Lenneke Knape & Colette Hermans
21:00 Aardschok – Metal Mike
23:00 WROK – Peter Overman
01:00 D’Arcroom

Zaterdag:
06:00 69 – Vincent de Lijser
09:00 Outlaw Classics – Karel Oosterhuis
12:00 Toazted – Paul van der Vlist
14:00 Het Oude Testament – Sjoerd Marbus
17:00 Traffic Jam – Craig Solo
20:00 ElectroNation – Roy Avni
22:00 LMNTL – Jente Kater
01:00 D’Arcroom

Zondag:
06:00 69 – Vincent de Lijser
09:00 Outlaw Classics – Karel Oosterhuis
12:00 Oeverloos – Leon Verdonschot
14:00 Het Nieuwe Testament – Jantien van Tol
17:00 Avondland – Paul van der Vlist
20:00 She’d Indeed – Colette Hermans & Lenneke Knape
21:00 X-Rated – Arjen Grollenman & Bob Rusche
00:00 Slo-Fi – Peter Meerveld
01:00 D’Arcroom

Vorig artikelRechter maakt schorsing NMO journalisten ongedaan
Volgend artikelOmroep Apeldoorn officieel failliet