Home Landelijke radio Ekstra Weekend gaat discobowlen met bn’ers

Ekstra Weekend gaat discobowlen met bn’ers


Het 3FM-programma Ekstra Weekend gaat vanavond discobowlen met bekende Nederlands. Tussen 19:00 en 22:00 uur maken Michiel Veenstra en Gerard Ekdom hun programma live vanaf de bowlingbaan. De uitzending is ook live te volgen via 101TV.

Anita Witzier, Frits Sissing, Kim-Lian van der Meij, Rick Brandsteder, Toine van Peperstraten, Lauren Verster, Regina Romeijn en Andre van der Toorn zijn enkele gasten die meedoen aan het bowlingtoernooi. Vorig jaar ging Ekstra Weekend midgetgolfen met bekende Nederlanders.

Michiel Veenstra: "Ik kijk er naar uit om tegen Lauren Verster en Kim-Lian van der Meij te bowlen, al verwacht ik dat zij speciale baltechnieken hebben waar ik niet tegen op kan."Foto: Hans Peter van Velthoven / 3FM

Vorig artikelOmroep Gelderland mogelijk naar de rechter om bezuinigingen
Volgend artikelDirecteur Radio 538: Radio 2 kan zich beter opheffen