Home Stations NPO Radio 1

NPO Radio 1

NPO Radio 1 is de publieke nieuws- en sportzender. Het station richt zich in de piekuren op het nieuws en sport, in de daluren is er ruimte voor verdieping.

Radio 1 ging eerst door het leven als Hilversum 2. In 1985 kregen de publieke stations een nieuwe naam en identiteit, waarbij Radio 1 de nieuwszender werd. De nieuwszender heeft diverse prijzen gewonnen: De Zilveren Reissmicrofoon en Marconi Awards.

In 2014 veranderde Radio 1 zijn officiële naam in NPO Radio 1.

Presentatoren

Frits Spits Frits Spits

Ghislaine Plag Ghislaine Plag

Jurgen van den Berg Jurgen van den Berg

DJ File Lara RenseLara Rense

Programmering van NPO Radio 1

Maandag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 Zwarte Prietpraat - Prem Radhakishun
  02:00 04:00 Focus
  04:00 06:00 Gaan!
  06:00 09:30 NOS Radio 1 Journaal - Jurgen van den Berg
  09:30 11:30 Spraakmakers - Ghislaine Plag
  11:30 12:00 1 op 1 - Sven Kockelman
  12:00 13:30 De Nieuws BV - Natasja Gibbs
  13:30 14:00 Astrid Out of the Box - Astrid Joosten
  14:00 16:00 Stax&Toine - Dionne Stax & Toine van Peperstraten
  16:00 17:00 Radio EenVandaag - Suzanne Bosman
  17:00 18:30 Nieuws en Co - Lara Rense
  18:30 19:00 Dit is de dag - Tijs van den Brink of Margje Fikse
  19:00 19:30 Bureau Buitenland - Chris Kijne of Rik Delhaas
  19:30 20:30 Kunststof - Jellie Brouwer, Elisabeth van Nimwegen of Gijs Groenteman
  20:30 21:30 WNL Haagse Lobby - Martijn de Greve
  21:30 23:00 Langs de Lijn En Omstreken
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Dinsdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Nooit Meer Slapen - Pieter van der Wielen
  01:00 02:00 Miss Podcast - Mischa Blok
  02:00 04:00 Focus
  04:00 06:00 Gaan!
  06:00 09:30 NOS Radio 1 Journaal - Jurgen van den Berg
  09:30 11:30 Spraakmakers - Ghislaine Plag
  11:30 12:00 1 op 1 - Sven Kockelman
  12:00 13:30 De Nieuws BV - Natasja Gibbs
  13:30 14:00 Astrid Out of the Box - Astrid Joosten
  14:00 16:00 Stax&Toine - Dionne Stax & Toine van Peperstraten
  16:00 17:00 Radio EenVandaag - Suzanne Bosman
  17:00 18:30 Nieuws en Co - Lara Rense
  18:30 19:00 Dit is de dag - Tijs van den Brink of Margje Fikse
  19:00 19:30 Bureau Buitenland - Chris Kijne of Rik Delhaas
  19:30 20:30 Kunststof - Jellie Brouwer, Elisabeth van Nimwegen of Gijs Groenteman
  20:30 23:00 Langs de Lijn En Omstreken
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Woensdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Nooit Meer Slapen - Pieter van der Wielen
  01:00 02:00 Miss Podcast - Mischa Blok
  02:00 04:00 Focus
  04:00 06:00 Gaan!
  06:00 09:30 NOS Radio 1 Journaal - Jurgen van den Berg
  09:30 11:30 Spraakmakers - Ghislaine Plag
  11:30 12:00 1 op 1 - Sven Kockelman
  12:00 13:30 De Nieuws BV - Natasja Gibbs
  13:30 14:00 Astrid Out of the Box - Astrid Joosten
  14:00 16:00 Stax&Toine - Dionne Stax & Toine van Peperstraten
  16:00 17:00 Radio EenVandaag - Suzanne Bosman
  17:00 18:30 Nieuws en Co - Lara Rense
  18:30 19:00 Dit is de dag - Tijs van den Brink of Margje Fikse
  19:00 19:30 Bureau Buitenland - Chris Kijne of Rik Delhaas
  19:30 20:30 Kunststof - Jellie Brouwer, Elisabeth van Nimwegen of Gijs Groenteman
  20:30 23:00 Langs de Lijn En Omstreken
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Donderdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Nooit Meer Slapen - Pieter van der Wielen
  01:00 02:00 Miss Podcast - Mischa Blok
  02:00 04:00 Focus
  04:00 06:00 Gaan!
  06:00 09:30 NOS Radio 1 Journaal - Jurgen van den Berg
  09:30 11:30 Spraakmakers - Ghislaine Plag
  11:30 12:00 1 op 1 - Sven Kockelman
  12:00 13:30 De Nieuws BV - Natasja Gibbs
  13:30 14:00 Astrid Out of the Box - Astrid Joosten
  14:00 16:00 Stax&Toine - Dionne Stax & Toine van Peperstraten
  16:00 17:00 Radio EenVandaag - Suzanne Bosman
  17:00 18:30 Nieuws en Co - Lara Rense
  18:30 19:00 Dit is de dag - Tijs van den Brink of Margje Fikse
  19:00 19:30 Bureau Buitenland - Chris Kijne of Rik Delhaas
  19:30 20:30 Kunststof - Jellie Brouwer, Elisabeth van Nimwegen of Gijs Groenteman
  20:30 23:00 Langs de Lijn En Omstreken
  22:00 23:00 Langs de Lijn
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Vrijdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Nooit Meer Slapen - Pieter van der Wielen
  01:00 02:00 Miss Podcast - Mischa Blok
  02:00 04:00 Focus
  04:00 06:00 Gaan!
  06:00 09:30 NOS Radio 1 Journaal - Jurgen van den Berg
  09:30 11:30 Spraakmakers - Carl-Johan de Zwart
  11:30 12:00 1 op 1 - Sven Kockelman
  12:00 13:30 De Nieuws BV - Patrick Lodiers
  13:30 14:00 Bureau Sport Radio - Frank Evenblij & Erik Dijkstra
  14:00 16:00 Humberto - Humberto Tan
  16:00 18:30 Nieuws en Co - Petra Grijzen
  16:00 17:00 Radio EenVandaag - Suzanne Bosman
  18:30 19:00 Dit is de dag - Tijs van den Brink of Margje Fikse
  19:00 19:30 Bureau Buitenland - Chris Kijne of Rik Delhaas
  19:30 20:30 Mangiare! - Petra Possel
  20:30 23:00 Langs de Lijn En Omstreken
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Zaterdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Nooit Meer Slapen - Liesbeth Staats
  01:00 02:00 Vink - Mischa Blok
  02:00 06:00 Nachtzuster - Astrid de Jong
  06:00 07:00 Dit is de Zaterdag
  07:00 08:30 NOS Radio 1 Journaal
  08:30 11:00 Nieuwsweekend - Peter de Bie & Mieke van der Weij
  11:00 12:00 De Taalstaat - Frits Spits
  12:00 12:15 NOS Journaal
  12:15 13:00 De Taalstaat - Frits Spits
  13:00 13:15 NOS Journaal
  13:15 14:00 dr Kelder en Co - Jort Kelder
  14:00 15:00 Argos
  15:00 16:00 Hilversum Uit / Goed Ingelichte Kring - Petra Grijzen / Chazia Mourali
  16:00 18:00 WNL op Zaterdag - Margreet Spijker
  18:00 19:00 WNL Opiniemakers - Wieger Hemmer
  19:00 23:00 Langs de Lijn
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen

Zondag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Onze man in Deventer - Özcan Akyol
  01:00 01:30 Sinans Atlas - Sinan Can
  01:30 04:00 De wereld van BNNVARA - Stephan Komduur
  04:00 06:00 Fris! - Mirthe van der Drift
  06:00 07:00 Dit is de Zondag
  07:00 10:00 Vroege Vogels - Menno Bentveld
  10:00 12:00 OVT
  12:00 12:15 NOS Journaal
  12:15 13:00 De Perstribune - Margreet Reijntjes
  13:00 13:15 NOS Journaal
  13:15 14:00 De Perstribune - Margreet Reijntjes
  14:00 18:00 Langs de Lijn - Henry Schut & Hugo Borst
  18:00 19:00 Dit is de dag
  19:00 20:00 Pointer - Niels Heithuis
  20:00 22:00 Dijkstra en Evenblij ter plekke - Frank Evenblij & Erik Dijkstra
  22:00 23:00 Langs de Lijn
  23:00 23:59 Met Het Oog Op Morgen