Home Landelijke radio Nieuwe programmering 3FM

Nieuwe programmering 3FM

3FM neemt zoals eerder bekend gemaakt aanstaande maandag haar nieuwe programmering in gebruik. De afgelopen weken kwamen er vanuit de diverse omroepen al “puzzelstukjes” naar buiten, waaronder het vertrek van Cobus Bosscha en de komst van Sander Lantinga in de avondprogrammering.

De volledige programmering ziet er als volgt uit:
Maandag:
06:00-09:00 GIEL – Giel Beelen
09:00-12:00 Arbeidsvitaminen – Gerard Ekdom
12:00-14:00 Claudia d’r Op – Claudia de Breij
14:00-16:00 Rab Radio – Paul Rabbering
16:00-18:00 Wout – Wouter van der Goes, Fleur van der Kieft en Chris Silos
18:00-20:00 Swijnenstal – Coen Swijnenberg
20:00-22:00 SanderSjow – Sander Lantinga
22:00-01:00 3VOOR12 FM – Luc Janssen & Job de Wit
01:00-04:00 Nachtmiss Marisa – Marisa
04:00-06:00 AdreneLine – eLine

Dinsdag:
06:00-09:00 GIEL – Giel Beelen
09:00-12:00 Arbeidsvitaminen – Gerard Ekdom
12:00-14:00 Claudia d’r Op – Claudia de Breij
14:00-16:00 Rab Radio – Paul Rabbering
16:00-18:00 Wout – Wouter van der Goes, Fleur van der Kieft en Chris Silos
18:00-20:00 Swijnenstal – Coen Swijnenberg
20:00-22:00 SanderSjow – Sander Lantinga
22:00-01:00 Alt. 3VOOR12 – Luc Janssen
01:00-04:00 Martijn Muijs
04:00-06:00 AdreneLine – eLine

Woensdag:
06:00-09:00 GIEL – Giel Beelen
09:00-12:00 Arbeidsvitaminen – Gerard Ekdom
12:00-14:00 Claudia d’r Op – Claudia de Breij
14:00-16:00 Rab Radio – Paul Rabbering
16:00-18:00 Wout – Wouter van der Goes, Fleur van der Kieft en Chris Silos
18:00-20:00 Swijnenstal – Coen Swijnenberg
20:00-22:00 SanderSjow – Sander Lantinga
22:00-01:00 Club 3VOOR12 – Jaap Boots
01:00-04:00 Martijn Muijs
04:00-06:00 AdreneLine – eLine

Donderdag:
06:00-09:00 GIEL – Giel Beelen
09:00-12:00 Arbeidsvitaminen – Gerard Ekdom
12:00-14:00 Claudia d’r Op – Claudia de Breij
14:00-16:00 Rab Radio – Paul Rabbering
16:00-18:00 Wout – Wouter van der Goes, Fleur van der Kieft en Chris Silos
18:00-20:00 Swijnenstal – Coen Swijnenberg
20:00-22:00 SanderSjow – Sander Lantinga
22:00-23:00 3FM Live – Miarc Stakenburg
23:00-01:00 3VOOR12 FM – Luc Janssen & Job de Wit
01:00-04:00 Arensnest – Bart Arens
04:00-06:00 AdreneLine – eLine

Vrijdag:
06:00-09:00 GIEL – Giel Beelen
09:00-12:00 Arbeidsvitaminen – Gerard Ekdom
12:00-14:00 Leuk is anders – Dolf Jansen
14:00-16:00 Rab Radio – Paul Rabbering
16:00-18:00 Wout – Wouter van der Goes, Fleur van der Kieft en Chris Silos
18:00-19:00 Disco Classics Party Request – Corné Klijn
19:00-22:00 Lantinga en Swijnenberg – Sander Lantinga & Coen Swijnenberg
22:00-01:00 3VOOR12 XL Kees de Koning, Andrew Makkinga & DJ Mr. Wix
01:00-03:30 Nachtegiel – Giel Beelen
03:30-06:00 Gerard Ekdom

Zaterdag:
06:00-09:00 Corné & Co – Corné Klijn
09:00-12:00 Week Op Weekend – Edwin Diergaarde
12:00-14:00 SPAM! – Egbert Jan Weeber
14:00-17:00 Mega Top 50 – Daniël Dekker
17:00-19:00 Kort en Klijn – Corné Klijn
19:00-23:00 Ministry Of Beats – Edwin Diergaarde
23:00-01:00 3VOOR12 BPM – Job de Wit
01:00-04:00 Dancetination Live
04:00-07:00 Weekender – Dj Jefferson & Eric de Man

Zondag:
07:00-09:00 Club Sunrise – Martijn Muijs
09:00-12:00 De Heer Zij Met U – Sander de Heer
12:00-14:00 SPAM! – Egbert Jan Weeber
14:00-16:00 Top Of The Pops – Paul Rabbering
16:00-18:00 That´s Live – Eric Corton
18:00-20:00 BuZz – Marc de Hond
20:00-22:00 Ronduit.nl – Herman Wegter & Manuel Venderbos
22:00-01:00 X-Noizz – Jan Willem Roodbeen
01:00-04:00 Door Holland – Miranda van Holland
04:00-06:00 AdreneLine – eLine

Vorig artikelMichael Pilarczyk en Arlo van Sluis in weekendprogrammering Veronica
Volgend artikelRTL Nederland draait goed half jaar