Home Landelijke radio Luistercijfers december-januari: Radio 2, 3FM en Sky Radio stijgen door

Luistercijfers december-januari: Radio 2, 3FM en Sky Radio stijgen door

Radio 2 is opnieuw marktleider door de Top 2000. Dat blijkt uit de luistercijfers over december en januari die onderzoeksbureau Intomart GfK vanochtend bekend heeft gemaakt. Het station scoort ieder jaar goed met de Top 2000, maar doet het slechter dan vorig jaar. Dit jaar werd oudjaarsdag niet meegenomen in de luistercijfers, dit was geen meetdag.

3FM haalt Radio 538 in en staat nu tweede, mede dankzij 3FM Serious Request. Vorig jaar nog haalden beide zenders hetzelfde marktaandeel. Het is voor het eerst sinds maart/april 2003 dat de publieke popzender hoger scoort dan Radio 538. 3FM zakte zelfs tot 5,7 procent in 2004, terwijl Radio 538 tot boven de twaalf procent uitkwam.

Door de kerst doet Sky Radio het ook traditioneel goed. De non-stop muziekzender krijgt er een half procent marktaandeel bij, maar doet het wel slechter dan vorig jaar. Aan het onderzoek deden 10.421 respondenten mee van 10 jaar en ouder. De gemiddelde luistertijd bedraagt in deze periode 3 uur en 25 minuten per dag en is daarmee 1 minuut langer dan de vorige periode.

Stationdec - jan
2011
nov - dec
2010
 dec - jan
2010
 
Vorig artikelStadsomroep Middelburg-Vlissingen stopt ermee
Volgend artikelHoofdredacteur Jan van Veghel verlaat Omroep West