Home Stations SLAM!

SLAM!

SLAM! start in de jaren negentig als kabelstation New Dance Radio. Vervolgens wordt het station overgenomen door ID&T en verandert de naam in ID&T Radio. SLAM! krijgt in 2003 een etherfrequentie en brengt daarmee het danceformat op de FM.

ID&T verkoopt het station in 2005, waarna de naam verandert in SLAM!FM. In 2015 gaat het station verder onder de naam SLAM!. Het station richt zich op jongeren en jongvolwassenen.

Talpa verkoopt SLAM! in 2016 aan RadioCorp. Sinds oktober vormt de zender samen met 100% NL een radiobedrijf.

DJ Files

Joost Burger

Martijn La Grouw

Programmering van SLAM!

Maandag

  Start Eind Programma
  00:00 07:00 Non Stop
  07:00 10:00 Early Birds - Martijn La Grouw
  10:00 12:00 Joost Burger
  12:00 13:00 Housuh in de Pauzuh
  13:00 16:00 Michiel Jurrjens
  16:00 19:00 Dimitris Kops
  19:00 22:00 Club Ondersteboven - Anoûl Hendriks
  22:00 23:59 Non Stop

Dinsdag

  Start Eind Programma
  00:00 07:00 Non Stop
  07:00 10:00 Early Birds - Martijn La Grouw
  10:00 12:00 Joost Burger
  12:00 13:00 Housuh in de Pauzuh
  13:00 16:00 Michiel Jurrjens
  16:00 19:00 Dimitris Kops
  19:00 22:00 Club Ondersteboven - Anoûl Hendriks
  22:00 23:59 Non Stop

Woensdag

  Start Eind Programma
  00:00 07:00 Non Stop
  07:00 10:00 Early Birds - Martijn La Grouw
  10:00 12:00 Joost Burger
  12:00 13:00 Housuh in de Pauzuh
  13:00 16:00 Michiel Jurrjens
  16:00 19:00 Dimitris Kops
  19:00 22:00 Club Ondersteboven - Anoûl Hendriks
  22:00 23:59 Non Stop

Donderdag

  Start Eind Programma
  00:00 07:00 Non Stop
  07:00 10:00 Early Birds - Martijn La Grouw
  10:00 12:00 Joost Burger
  12:00 13:00 Housuh in de Pauzuh
  13:00 16:00 Michiel Jurrjens
  16:00 19:00 Dimitris Kops
  19:00 22:00 Club Ondersteboven - Anoûl Hendriks
  22:00 23:59 Non Stop

Vrijdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Slam!Harder - Headhunterz, Brennan Heart, D-Block & S-te-fan en Digital Punk
  01:00 06:00 Nonstop
  06:00 10:00 MixMarathon - Gijs Alkemade
  10:00 14:00 MixMarathon - Joost Burger
  14:00 18:00 MixMarathon - Michiel Jurrjens
  18:00 20:00 MixMarathon - Joost Burger
  20:00 21:00 MixMarathon - Oliver Heldens
  21:00 22:00 MixMarathon - Dimitri Vegas & Like Mike
  22:00 23:00 MixMarathon - W&W
  23:00 23:59 MixMarathon - Sander van Doorn

Zaterdag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 MixMarathon - Nicky Romero
  01:00 02:00 MixMarathon - Mike Williams
  02:00 03:00 MixMarathon - Blasterjaxx
  03:00 04:00 MixMarathon - Firebeatz
  04:00 05:00 MixMarathon - R3hab
  05:00 06:00 MixMarathon - Claptone
  06:00 10:00 SLAM! Non Stop
  10:00 14:00 Hielke Boersma
  14:00 18:00 Anoûl Hendriks
  18:00 20:00 SLAM! Weekendmix - Anoûl Hendriks
  20:00 23:59 The Boom Room - Gijs Alkemade

Zondag

  Start Eind Programma
  00:00 01:00 Joris Voorn
  01:00 02:00 Olivier Weiter & Eelke Kleijn
  02:00 03:00 Secret Cinema
  03:00 04:00 Jochem Harmeling
  04:00 05:00 Franky Rizardo
  05:00 06:00 Defected In House
  06:00 10:00 SLAM! Non Stop
  10:00 14:00 SLAM!-talent
  14:00 18:00 Dimitris Kops
  18:00 21:00 SLAM!40 - Michiel Jurrjens
  21:00 23:59 SLAM! Non Stop