Home Stations NPO Radio 2

NPO Radio 2

Radio 2 start in 1947 onder de naam Hilversum 1. Het station krijgt in 1985 een nieuwe naam en gaat verder als Radio 2. In 2010 krijgt het station een koerswijziging en verschuift de focus naar een jongere doelgroep.

Het station richt zich op luisteraars vanaf dertig jaar en doet dat met muziek uit de jaren ’80, ’90 en de ’00. Ieder jaar zendt Radio 2 de ‘Top 2000′ uit, wat zorgt voor een flinke stijging in de luistercijfers.

Radio 2 verandert in 2014 in NPO Radio 2. In dat jaar verandert er ook veel bij de zender: Gijs Staverman neemt het programma van Frits Spits over, Wouter van der Goes volgt Bert Kranenbarg op in de middag en Jurre Bosman wordt de nieuwe zendermanager van het station.

In 2015 gooit Radio 2 de programmering verder op de schop. Het station haalt de populaire dj’s Gerard Ekdom en Rob Stenders naar de zender. Ook verandert het muziekformat en gaat het station meer op locatie uitzenden.

DJ Files

Bart Arens

Bert Haandrikman

Corné Klijn

Daniël Dekker

Felix Meurders

Frank van 't Hof

Gerard Ekdom

Gijs Staverman

Henk van Steeg

Jan-Willem Roodbeen

Jeroen Kijk in de Vegte

Marc Adriani

Paul Rabbering

Rob Stenders

Ruud de Wild

Stefan Stasse

Timur Perlin

Wouter van der Goes

Programmering van NPO Radio 2

Maandag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 Studio T - Timur Perlin
  02:00 04:00 Vivienne - Vivienne van den Assem
  04:00 06:00 Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof
  06:00 09:00 Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom
  09:00 12:00 Aan de Slag - Bart Arens
  12:00 14:00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman
  14:00 16:00 Stenders Platenbonanza - Rob Stenders
  16:00 18:00 De Wild in de Middag - Ruud de Wild
  18:00 20:00 Wout2day - Wouter van der Goes
  20:00 22:00 De Staat van Stasse - Stefan Stasse
  22:00 23:59 Roodshow Late Night - Jan-Willem Roodbeen

Dinsdag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 't Wordt Nu Laat - Evelien de Bruijn
  02:00 04:00 Carolien - Carolien Borgers
  04:00 06:00 Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof
  06:00 09:00 Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom
  09:00 12:00 Aan de Slag - Bart Arens
  12:00 14:00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman
  14:00 16:00 Stenders Platenbonanza - Rob Stenders
  16:00 18:00 De Wild in de Middag - Ruud de Wild
  18:00 20:00 Wout2day - Wouter van der Goes
  20:00 22:00 De Staat van Stasse - Stefan Stasse
  22:00 23:59 Roodshow Late Night - Jan-Willem Roodbeen

Woensdag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 't Wordt Nu Laat - Evelien de Bruijn
  02:00 04:00 Jan Paul - Jan Paul Grootentraast
  04:00 06:00 Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof
  06:00 09:00 Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom
  09:00 12:00 Aan de Slag - Bart Arens
  12:00 14:00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman
  14:00 16:00 Stenders Platenbonanza - Rob Stenders
  16:00 18:00 De Wild in de Middag - Ruud de Wild
  18:00 20:00 Wout2day - Wouter van der Goes
  20:00 22:00 De Staat van Stasse - Stefan Stasse
  22:00 23:59 Roodshow Late Night - Jan-Willem Roodbeen

Donderdag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 't Wordt Nu Laat - Marisa Heutink
  02:00 04:00 Jan Paul - Jan Paul Grootentraast
  04:00 06:00 Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof
  06:00 09:00 Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom
  09:00 12:00 Aan de Slag - Bart Arens
  12:00 14:00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman
  14:00 16:00 Stenders Platenbonanza - Rob Stenders
  16:00 18:00 De Wild in de Middag - Ruud de Wild
  18:00 20:00 Wout2day - Wouter van der Goes
  20:00 22:00 De Staat van Stasse - Stefan Stasse
  22:00 23:59 Roodshow Late Night - Jan-Willem Roodbeen

Vrijdag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 't Wordt Nu Laat - Marisa Heutink
  02:00 04:00 Cielke - Cielke Sijben
  04:00 06:00 Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof
  06:00 09:00 Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom
  09:00 12:00 Aan de Slag - Bart Arens
  12:00 14:00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman
  14:00 16:00 Stenders Platenbonanza - Rob Stenders
  16:00 18:00 De Wild in de Middag - Ruud de Wild
  18:00 20:00 Wout2day - Wouter van der Goes
  20:00 22:00 Het Platenpaleis - Marc Adriani
  22:00 23:59 One Night Stenders - Rob Stenders

Zaterdag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 De Week van Shay - Shay Kreuger
  02:00 04:00 Simone's Songlines - Simone Walraven
  04:00 06:00 Afslag Thunder Road - Dolf Jansen
  06:00 09:00 De EHBO-show - Thijs Maalderink
  09:00 12:00 Hier Is Haandrikman - Bert Haandrikman
  12:00 14:00 Spijkers met Koppen - Felix Meurders & Dolf Jansen
  14:00 16:00 Paul! - Paul Rabbering
  16:00 18:00 Muziekcafé - Daniel Dekker
  18:00 21:00 Corné Klijns Soul Sensations - Corné Klijn
  21:00 00:00 Soul Night met One'sy - One'sy Muller

Zondag

  Start Eind Programma
  00:00 02:00 Ekdoms Funky Weekend Trip - Gerard Ekdom
  02:00 04:00 On The Beat - Wouter van der Goes
  04:00 06:00 Licence 2 Chill - Jeroen Kijk in de Vegte
  06:00 09:00 De EHBO-show - Thijs Maalderink
  09:00 12:00 Roodshow - Jan-Willem Roodbeen
  12:00 14:00 Bureau Kijk in de Vegte - Jeroen Kijk in de Vegte
  14:00 16:00 Paul! - Paul Rabbering
  16:00 18:00 Hier Is Haandrikman - Bert Haandrikman
  18:00 20:00 Mega Album Top 50 - Corné Klijn
  20:00 22:00 Thank God It's Sunday - Henk van Steeg
  22:00 23:59 Blokhuis - Leo Blokhuis