Home Stations BNR Nieuwsradio

BNR Nieuwsradio

BNR Nieuwsradio

BNR Nieuwsradio start in 1993 met uitzenden. Het station, eigendom van de FD Mediagroep, is de enige commerciële nieuwszender van Nederland.

BNR begint onder de naam Veronica Nieuws Radio op 1395 AM. Als de zender failliet gaat, wordt het op 1395 AM opgevolgd door Jazz Radio en TalkRadio 1395. De zender gaat in 1998 verder als Business Nieuws 1395 AM. In 1999 krijgt BNR de eerste FM-frequentie; 1395 AM verdwijnt uit de naam. Het station krijgt een grotere dekking bij de frequentieverdeling van 2003.

De commerciële nieuwszender heeft meerdere prijzen gewonnen, waaronder de Zilveren Reissmicrofoon en een Marconi Award voor beste radioprogramma (On The Move). Daarnaast zijn verschillende verslaggevers genomineerd voor een RadioFreak Award.

Programmering van BNR Nieuwsradio

Maandag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0010:00De Ochtendspits - Bas van Werven
 10:0011:00BNR’s Big Five - Roelof Hemmen
 11:0012:00Ask My Anything - Jörgen Raymann
 12:0014:00Zakendoen - Thomas van Zijl
 14:0015:00BNR Podcastuur
 15:0015:30The Green Quest - Harm Edens
 15:3016:00Bouwmeesters - Paul Laseur
 16:0019:00Spitsuur - Roos Abelman
 19:0019:30Beter - Harmke Pijpers
 19:3023:59Herhalingen

Dinsdag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0010:00De Ochtendspits - Bas van Werven
 10:0011:00BNR’s Big Five - Roelof Hemmen
 11:0012:00Ask My Anything - Jörgen Raymann
 12:0014:00Zakendoen - Thomas van Zijl
 14:0015:00BNR Podcastuur
 15:0015:30Beeldbepalers - Diana Matroos
 15:3016:00Juridische Zaken - Paul van Liempt
 16:0019:00Spitsuur - Roos Abelman
 19:0019:30Werkverkenners - Rens de Jong
 19:3023:59Herhalingen

Woensdag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0010:00De Ochtendspits - Bas van Werven
 10:0011:00BNR’s Big Five - Roelof Hemmen
 11:0012:00Ask My Anything - Jörgen Raymann
 12:0014:00Zakendoen - Thomas van Zijl
 14:0015:00BNR Podcastuur
 15:0015:30Digitaal - Herbert Blankestijn
 15:3016:00Eyeopeners - Meindert Schut
 16:0019:00Spitsuur - Roos Abelman
 19:0019:30Groeihelden - Maarten Bouwhuis
 19:3023:59Herhalingen

Donderdag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0010:00De Ochtendspits - Bas van Werven
 10:0011:00BNR’s Big Five - Roelof Hemmen
 11:0012:00Ask My Anything - Jörgen Raymann
 12:0014:00Zakendoen - Thomas van Zijl
 14:0015:00BNR Podcastuur
 15:0016:00De Wereld - Bernard Hammelburg
 16:0019:00Spitsuur - Roos Abelman
 19:0023:59Herhalingen

Vrijdag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0010:00De Ochtendspits - Bas van Werven
 10:0011:00BNR’s Big Five - Roelof Hemmen
 11:0012:00Ask My Anything - Jörgen Raymann
 12:0014:00Zakendoen - Thomas van Zijl
 14:0015:00BNR Podcastuur
 15:0016:00De Nationale Autoshow - Meindert Schut en Wouter Karssen
 16:0018:30The Friday Move - Wilfred Genee
 18:3019:00Beurswatch - Rob Jansen
 19:0023:59Herhalingen

Zaterdag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0011:00Herhalingen
 11:0011:30Boekestijn en De Wijk - Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk
 11:3025:59Herhalingen

Zondag

 StartEindProgramma
 00:0006:00Herhalingen
 06:0023:59Herhalingen